Jdi na obsah Jdi na menu
 


První čtyři schůzky

8. 4. 2008
První čtyří schůzky
Autor: Kawi Zápis přidán: 2008-01-12

Tento článek by měl být takovým úvodem do kroniky. Není to sice první článek zde zapsaný, protože mě Hanka předběhla, ale je teda aspoň jeden z prvních zápisů...
 

1. schůzka - 21. prosince 2007
Naše první setkání mimo skaut, kam všechny chodíme, proběhlo 21. prosince u mě doma. Předcházelo tomu asi tak čtvrt roku všeljakého se domlouvání, psaní dopisů a SMS. Pak jsme se teda sešly... Nejdřív jsme vymyslely název klubu a to Žlutý kvítek. Potom jsme napsaly přihlášku mezi kluby Bobří stopy. Ady s Hankou rovněž napsaly přihlášku do dlouhodobé hry Tauris. Pak jsme si ještě dlouho povídaly, co bychom mohly v klubu dělat....

2. schůzka - 27. prosince 2007
Této schůzky jsem se zúčastnila jen já a Ady. Hrály jsme jednu delší hru, o které tu nebudu psát, protože je to tajemství. Také byla na programu dlouhodobka. Ady vyluštila takový hlavolam s čtverečkovaným polem a loděmi a překládala cizojazyčnou vstupenku. Stejná osoba také na stránkách Taurisu umístila do mapy Přistávací modul. Společně jsme pak zaregistrovaly klub na tyto stránky.

3. schůzka - 4. ledna 2008
Tentokrát pro změnu přišla jen Hanka a já, protože Ady nemohla. Hrály jsme hru, při níž se na šachovnici ukazují čísla, která jsou napsaná zrcadlově. Také jsme se bavily o znaku klubu, kartičkách s čísly, prohlížely si kroniku, zatím jen se dvěma zápisy, a znovu jsme se dívaly na tyto stránky.

4. schůzka - 11. ledna 2008
Konečně zase Žlutý kvítek v plném počtu. A co jsme dělaly? Vymyslely jsme klubovní znak a opět se věnovaly čtení kroniky, kam Hanka napsala nádherný zápis za minulou schůzku. Pak si Ady také vyzkoušela tu šachovnici. Potom jsme si prohlížely nový Klubovní hlasatel a zjistily jsme, že je tu otištěna naše přihláška. Posledním programem schůzky byl internet. Podívaly jsme se na iKlubovnu a když jsme zjistily, že na to máme body, vyklidily jsme místnost. Pak jsme ještě skočily na Tauris a holky tam postavily za pět bodů, které měly, dvě stavby, což náš klub posunulo na 8. místo.

 
Fotky z těchto schůzek naleznete ZDE
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář